Szkolenia Online

coaching, mentoring, tutoring, superwizja, warsztaty grupowe

Świat się rozwija i zmienia. Wydarzenia roku 2020 r. nauczyły nas wszystkich komunikować się na nowy sposób – być w kontakcie online nieomal cały czas: w pracy, z przyjaciółmi, rodziną, właściwie z wszystkimi tymi, z którymi mamy relacje.

Zmieniły się też nasze biznesy, które – o ile to było możliwe – zostały zmuszone do przeniesienia się do globalnej sieci. Nie pozostaliśmy w Instytucie bierni. Wszystkie kursy i szkolenia przez nas prowadzone zostały dostosowane do realiów świata online. W tej formie prowadzimy zarówno duże kursy (kurs coacha, mentora), jak i mniejsze wydarzenia („Zrozumieć język snów, język nieświadomości”, „Miłość toksyczna, miłość dojrzała – coaching relacji”, „Hipnoza generatywna w life coachingu” itp.).

Szkolenia i warsztaty online nie są żadnym kompromisem – to pełnoprawne wydarzenia, które różnią się od szkoleń stacjonarnych jedynie brakiem wspólnej interakcji ludzi w jednym pomieszczeniu, w jednej fizycznej, realnej przestrzeni. Wszystkie inne elementy pozostają niezmienione lub są dostosowane do realiów pracy online. Dzięki kursom i warsztatom online nauczysz się prowadzić sesje online, a tym samym dostosujesz swoją ofertę do realiów tak gwałtownie zmieniającego się rynku szkoleń.

Każdy z kursów online jest tak skonstruowany, że może być wykorzystany do zmiany osobistej lub w procesie edukacyjnym z innymi (np. w pracy terapeuty, coacha, mentora, tutora, nauczyciela, innego edukatora).

Szkolenia zawodowe online

w Bennewicz Instytut Kognitywistyki

Psychologia Doświadczeń Subiektywnych

Psychologia Doświadczeń Subiektywnych to program stworzony w wyniku wielu lat doświadczeń i badań Instytutu Kognitywistyki oraz osobiście Macieja Bennewicza wraz z zespołem. Bennewicz od 34 lat zajmuje się pracą z ludźmi i dla ludzi w obszarze szeroko pojętego rozwoju…

Przejdź do szkolenia

Certyfikowany Coach Kognitywny

Zawodowy Kurs Certyfikowany Coach Kognitywny online w Instytucie to zaawansowany program łączący praktyczną skuteczność z najnowszą wiedzą kognitywistyczną. Instytut Kognitywistyki, jako jeden z nielicznych w Polsce, prezentuje szeroką ofertę szkoleń opartych na praktyce i dowodach naukowych.

Przejdź do szkolenia

Certyfikowany Mentor Kognitywny

Program mentoringowy realizowany modułowo w trybie szkolenia czterodniowego (moduł – Motywacja oraz moduł – Zasoby). Podczas kursu poznasz najnowsze narzędzia i techniki w pracy w człowiekiem (zespołem), które mają podłoże behawioralno-poznawcze i jako takie skutecznie uruchamiają…

Przejdź do szkolenia