Zapraszamy do kontaktu

SIEDZIBA FIRMY

Fundacja Bennewicz Instytut Kognitywistyki
ul. Elektryków 5/5, 05-270 Marki
NIP: 1251731983
REGON:521844660

Formularz kontaktowy

  Zapisz się do Newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami

   FAQnajczęściej zadawane pytania

   Jak szybko odpowiadacie na pytania?

   Pytania od klientów są dla nas bardzo ważne, gdyż pozwalają zrozumieć potrzeby naszych odbiorców. Pracujemy od poniedziałku do piątku jak większość instytucji. Niemniej na rutynowe pytania odpowiadamy „od ręki” nie później niż w ciągu 24 h w dni robocze. Bardzo szybko konsultujemy wewnątrz zespołu trudniejsze lub bardziej skomplikowane kwestie. Zatem odpowiadamy zaraz po wyjaśnieniu sprawy lub po uzyskaniu wyczerpujących informacji od osób zajmujących się daną kwestią w zespole. Staramy się być szybcy, konkretni i terminowi.

   Jak mogę się dowiedzieć czegoś więcej o intersującym mnie kursie?

   Najlepsza jest droga mailowa lub pytanie poprzez formularz. W przypadku „dużych kursów” zawodowych z certyfikacją odbywa się, umawiana wcześniej, rozmowa aplikacyjna ze współprowadzącą kursy, prezeską Fundacji Bennewicz Instytut Kognitywistki – Anną Jera, w czasie której obszernie omawiane są wzajemne potrzeby i oczekiwania, tak ze strony przyszłego studenta (słuchacza) kursu jak i Instytutu.

   Jakie są warunki przyjęcia na kursy zawodowe z certyfikacją?

   Nie stawiamy żadnych warunków granicznych dotyczących wykształcenia ani profilu zawodowego przyszłego studenta. Wykształcenie formalne oczywiście bywa cenne i wzmacniające kompetencyjnie jednak w zawodach pomocowych, w których kształcimy uczestników istotniejsze są: empatia, ciekawość poznawcza, motywacja do osobistego rozwoju i swego rodzaju cierpliwość a także szacunek wobec odmienności osób napotykanych na swojej drodze.

   Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź naszą bazę wiedzy

   Zobacz więcej