Wykorzystanie gier coachingowych w trudnych sytuacjach, 16-17 stycznia -Toruń Bydgoszcz

Wykorzystanie gier coachingowych w trudnych sytuacjach, 16-17 stycznia -Toruń Bydgoszcz

Zapraszamy na bezpłatne inauguracyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Coachingu organizowane przez Oddział Kujawsko-Pomorski Izby Coachingu w:

      • Bydgoszczy – w poniedziałek 16 stycznia, godz. 17.30 – 20.30
      • Toruniu – we wtorek 17 stycznia, godz. 17.30 – 20.30

Coaching to proces, którego głównym celem jest wzmocnienie klienta oraz wsparcie go w samodzielnym dokonaniu zmiany. Proces coachingu zazwyczaj daje klientowi szansę na przyspieszenie wszelkich działań prowadzących go do celu, jednakże bywa też, że w pracy z klientem napotykamy na trudności i często wygląda to jak trekking górski z plecakiem: kilka kroków w górę – kilka kroków w dół, znów do góry i za chwilę w dół.

W sytuacjach, kiedy widzimy, że klient wraca do swojego starego wzorca lub doświadcza trudności zarówno w sformułowaniu celu rozwojowego, jak i jego realizacji – świetnie sprawdzają się gry i zabawy coachingowe. Stan kreatywności może zainspirować, pobudzać wewnętrzną motywację oraz pomóc w tworzeniu nowych rozwiązań zarówno w sferze zadań zawodowych, jak i w sferze życiowej, integracji zespołu, polepszeniu komunikacji, zespołowej pracy twórczej.

Warsztaty – na które serdecznie zapraszamy – dają Ci szansę poznać i przetestować narzędzia – gry coachingowe, które będziesz mógł wykorzystywać w trudnych momentach pracy z klientami.

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli chcesz…

 • poznać narzędzia – gry coachingowe, które zainspirują Cię oraz pomogą w tworzeniu nowych rozwiązań zarówno biznesowych, jak i życiowych
 • dowiedzieć się, jak wykorzystując gry budować osobistą motywację, polepszyć komunikację, zwiększyć efektywność
 • zdobyć pomysły na pracę integrującą zespół
 • doświadczyć osobistych odkryć
 • poznać pytania przeramowujące, polegające na zaproszeniu do zmiany postrzegania problemu
 • ujrzeć konkretną sytuację w innym kontekście, w innej ramie
 • doświadczyć, że problem sprzed chwili może niemal natychmiast przemienić się w szansę, a nawet w konkretne rozwiązanie


Prowadzącym spotkanie będzie gość specjalny Maciej Bennewicz.
Z tej okazji uczestnicy wezmą udział w losowaniu książek.
Na miejscu będą również dostępne do zakupu gry coachingowe i książki Macieja Bennewicza z możliwością otrzymania autografu autora.

Zapraszamy coachów, trenerów, doradców, pedagogów, terapeutów, animatorów kultury, pracowników biznesu i ekspertów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym.

Prowadzący

Maciej Bennewicz
Dyrektor programowy Instytutu Kognitywistyki. Menedżer, Akredytowany Coach i Superwizor Izby Coachingu, pisarz, socjolog. Twórca programu coachingowego akredytowanego European Quality Award przez European Mentoring and Coaching Council realizowanego w Bennewicz Instytut Kognitywistyki. Wykładowca Uniwersytetu SWPS, Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Akademii Leona Koźmińskiego i Wyższej Szkoły Menedżerskiej. Realizował i koordynował projekty szkoleniowe dla instytucji państwowych i rządowych, prowadził szkolenia i coachingi dla firm działających w branżach: finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, wydawniczej, farmaceutycznej, paliwowej, spożywczej. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w pracy z grupami oraz w branży szkoleń skierowanych do biznesu. W latach 2009 – 2012 był prezesem EMCC Poland (European Mentoring and Coaching Council). Członek Izby Coachingu. Współtwórca i prowadzący cykl programów edukacyjnych dla młodzieży pt. „Ja”, emitowanych w TVP-1 w latach 97-99. Twórca i koordynator programu edukacji dla dorosłych „Animacje”, realizowanego w Ośrodku „Komorów” w latach 93-97. Psychoterapeuta indywidualny i grupowy w latach 1989 – 2001. Autor książek: „Coaching czyli restauracja osobowości”, „Coaching czyli przebudzacz neuronów”, „Zyskaj na kryzysie”, „Coaching Tao”, podręcznika „Coaching i mentoring w praktyce” – nagroda 2011 granice.pl w kategorii rozwój osobisty, „Miłość toksyczna, miłość dojrzała – Coaching relacji” – nagroda 2011 granice.pl w kategorii rodzina, „Seks trujący, seks doskonały – Coaching relacji”, „Rozmowy z Karolcią czyli coaching przy herbacie”, „Coaching na Wyspach Szczęśliwych” – nominacja 2014 do Nagrody Teofrasta, „kryZYSK, czyli 99 mil do portu”, „Sto map do celu”, „Życie na Ziemi poradnik dla Kosmitów”, „Bogactwo i szczęście”, „Coaching kreatywność zabawa”, „Coaching – tajemniczy dar kosmitów dla ludzkości”, „Zabić coacha czyli o miłości i nienawiści do autorytetów w Polsce” oraz powieści „Prawda jest hipnozą”, „Wszystkie kobiety don Hułana”, „Przerażające oddziaływania na odległość”.


Logistyka:

 • koszt uczestnictwa: bezpłatnie
 • zapisy i wpłaty wyłącznie przez portal evenea  http://dkcbennewicz.evenea.pl/
 • liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
 • miejsce:
  • Bydgoszcz – zostanie podane wkrótce – 16 stycznia, godz. 17.30 – 20.30
  • Toruń – zostanie podane wkrótce- wtorek 17 stycznia, godz. 17.30 – 20.30  

 

 

Organizator: Izba Coachingu Oddział Kujawsko-Pomorski

dr Magda Kalińska – Dyrektor Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Izby Coachingu / Toruń, magda.kalinska@ic.org.pl
Anna Kania – Wicedyrektor Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Izby Coachingu / Bydgoszcz, anna.kania@ic.org.pl