Źródła osobistej mocy

Webinar

Odbył się: 18 kwietnia 2020
Godzina: 12:00 – 13:00
Cena: bezpłatnie

Obejrzyj webinar

W czasach pandemii niestety w niewielkim stopniu możemy liczyć na państwo. Obietnice o „tarczy” i osłonnie okazują się puste, gdy tylko zwrócisz się do ZUS-u albo do banku, choćby o odroczenie płatności. W gruncie rzeczy wielu z nas czuje się pozostawionymi sobie. Niekiedy trudno nam liczyć na pracodawcę, który nierzadko sam boryka się z pytaniem: czy mój biznes przeżyje kolejny miesiąc? Przyjaciele, krewni i zaznajomi często są na zakręcie. Nie wiadomo co przyniesie jutro.

Opis webinaru

Źródła osobistej mocy

W sieci pojawiają się setki szkoleń i webinarów, z których co drugi oferuje banały i pseudoporady. Specjaliści od radzenia sobie ze stresem wyrośli jak grzyby po deszczu. A na pomysły w rodzaju: baw się ze swoimi dziećmi w planszówki, po kilku tygodniach kwarantanny, wpadł już każdy rodzic.

Osoba, na którą możesz liczyć to ty sama, ty sam. Jedyne na czym możesz polegać, to twoje osobiste zdolności, mądrość życiowa, niezłomność. Tak, niezłomność, słowo ośmieszone przez polityków. Niezłomność twojej osobistej mocy to: zdecydowanie, niewzruszenie, nieugiętość, pewność, ufność równa pewności – a wszystkie one pochodzą z osobistej mocy, wewnętrznej energii. Siły, która została ci dana w chwili urodzenia.

Możesz liczyć tylko na siebie i choć wielu z nas trawi lęk a może nawet depresja, zniechęcenie a może nawet złość – możesz polegać tylko na sobie. W izolacji od świata masz przede wszystkim siebie. Aby uzyskać pełnię możliwości, pełnię mocy musisz tę moc w sobie rozpalić. A najpierw potrzebujesz odnaleźć źródła osobistej mocy, które u każdego są inne.

  • Jak odszukać źródła osobistej mocy?
  • Jak rozpalić moc w sobie, która drzemie w głębi?
  • Jak przekuć osobistą moc w skuteczność na przekór trudnym czasom?
Wiele osób pyta mnie jak przeżyłem życiowe kryzysy, jak radziłem sobie w sytuacjach życiowych katastrof i ekonomicznych kryzysów. Przeżyłem ich przecież wiele. Nie jestem typem lukrowanego celebryty.
Dlatego w dobie kolejnego, globalnego kryzysu zapraszam na non profitowy webinar, w którym opowiem o moim osobistym doświadczeniu terapeuty, coacha, mentora, rodzica, menedżera – jak znaleźć źródła indywidulanej energii, jak wzbudzić osobistą moc?
Zapraszam serdecznie
Maciej Bennewicz

Trenerzy

Maciej Bennewicz

Założyciel Instytutu Kognitywistyki, wykładowca kognitywny, superwizor, master coach, mentor

Twórca programu coachingowego European Quality Award akredytowanego przez European Mentoring and Coaching Council realizowanego w Bennewicz Instytut Kognitywistyki. Twórca programu mentoringowego kształcącego zawodowych mentorów zgodnie z kodem etycznym EMCC

więcej

Anna Jera

Dyrektor Programowy Instytutu Kognitywistyki, wykładowca, trener kognitywny, mentor, coach

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa i Administracji, Szkołę Trenerów Biznesu oraz Szkołę Coachów w Grupie TROP, studia podyplomowe w Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Rozwój Regionalny…

więcej

Zapisy na webinar

Kontakt

W przypadku pytań odnośnie szkolenia bądź terminów serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Anna Jera
tel. +48 667 951 ... pokaż numer
e-mail: biuro@instytutbennewicz.pl

Jak się zarejestrować?

Webinar jest już za nami, ale wciąż istnieje możliwość obejrzenia nagrania z tego spotkania. Serdecznie zapraszamy na platformę online.instytutbennewicz.pl, gdzie dostępne są nagrania ze wszystkich naszych webinarów oraz szkolenia video.

Obejrzyj webinar
Call Now Button+48 667 951 750