Mentor – Nowy zawód, nowe kompetencje w dobie zmian wywoływanych pandemią

Webinar

Odbył się: 13 grudnia 2020
Godzina: 10:00 – 11:30
Cena: bezpłatnie

Obejrzyj webinar

2020 rok pozmieniał niemal wszystko w naszym życiu gospodarczym, społecznym, biznesowym i prywatnym. Jeszcze nie wiemy jak będzie wyglądał kolejny rok, jednakże skutki tego, co się wydarzyło na całym świecie będziemy odczuwali przez dekady. Jeszcze nie uświadamiamy sobie rozległości i głębokości zmian.

Opis webinaru

Mentor – Nowy zawód, nowe kompetencje w dobie zmian wywoływanych pandemią

Jedno jest pewne, że potrzebny będzie nowy sposób budowania relacji z ludźmi, nowe metody edukacji, niestandardowe sposoby zarządzania, motywowania ludzi i oczywiście sprzedaży dóbr i usług. Nic już nie będzie takie samo.

Dlatego zawód i kompetencje mentora, czyli świadomego przewodnika i trenera – będzie rósł na znaczeniu. Ludzie będą potrzebowali empatycznych, dobrze przygotowanych profesjonalistów, którzy pomogą im się znaleźć w nowej sytuacji.

Zapraszamy na darmowy webinar, poświęcony zawodowi mentora. W czasie 90 minut wykładu przedstawimy najważniejsze aspekty kompetencji mentorski w świetle kognitywistyki (nowej nauki), którą zajmujemy się w instytucie oraz w kontekście neuroplastycznych możliwości człowieka.

Zapraszam serdecznie
Maciej Bennewicz

Trenerzy

Maciej Bennewicz

Założyciel Instytutu Kognitywistyki, wykładowca kognitywny, superwizor, master coach, mentor

Twórca programu coachingowego European Quality Award akredytowanego przez European Mentoring and Coaching Council realizowanego w Bennewicz Instytut Kognitywistyki. Twórca programu mentoringowego kształcącego zawodowych mentorów zgodnie z kodem etycznym EMCC

więcej

Anna Jera

Dyrektor Programowy Instytutu Kognitywistyki, wykładowca, trener kognitywny, mentor, coach

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa i Administracji, Szkołę Trenerów Biznesu oraz Szkołę Coachów w Grupie TROP, studia podyplomowe w Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Rozwój Regionalny…

więcej

Zapisy na webinar

Kontakt

W przypadku pytań odnośnie szkolenia bądź terminów serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Anna Jera
tel. +48 667 951 ... pokaż numer
e-mail: biuro@instytutbennewicz.pl

Jak się zarejestrować?

Webinar jest już za nami, ale wciąż istnieje możliwość obejrzenia nagrania z tego spotkania. Serdecznie zapraszamy na platformę online.instytutbennewicz.pl, gdzie dostępne są nagrania ze wszystkich naszych webinarów oraz szkolenia video.

Obejrzyj webinar
Call Now Button+48 667 951 750