Jak wytrwać by przetrwać?

Webinar

Odbył się: 9 maja 2020
Godzina: 11:00 – 14:00
Cena: 89,00 zł

Zakup nagranie webinaru

Drodzy przyjaciele, czytelnicy, klienci, absolwenci naszych kursów i szkoleń;

Serdecznie zapraszamy na nasz nowy webinar: „Jak wytrwać by przetrwać ?”, który odbędzie się 9 maja w godzinach 11:00 – 14:00. Według danych niezależnych ośrodków posługujących się algorytmami matematycznych m.in. zespołu Franciszka Rakowskiego z Uniwersytetu Warszawskiego (artykuł) szczyt zachorowań na Covid- 19 w Polsce przypadnie na lipiec 2020. Nie wiemy jak zachowa się władza i jakie nastąpią obostrzenia. Do tego zbliża się katastrofalna susza, która najprawdopodobniej dotknie nas wszystkich.

Opis webinaru

Jak wytrwać by przetrwać?

Nie ma co ukrywać, w najbliższych miesiącach, jeśli nie latach, nie będzie łatwo. Fakty o zmianie klimatu i zapaści systemu kapitalistycznego i globalnej gospodarki nie są iluzją – jak starano nam się wmawiać.

Jako zespół profesjonalnych terapeutów, mentorów i coachów czujemy się w obowiązku do mówienia prawdy i nielukrowania rzeczywistości. Jako ludzie, rodzice, przyjaciele, krewni, pracownicy sami odczuwamy trudności związane z obecną sytuacją.

Dlatego chcemy się z Wami podzieli naszymi doświadczeniami i praktyczną, długoletnią wiedzą na temat tego jak radzić sobie w ekstremalnie trudnych, przewlekających się sytuacjach.

Jako człowiek dojrzały wiekiem i doświadczony życiowo pamiętam doskonale okres komunizmu w Polsce, w którym przyszło mi się wychowywać i uczyć. Potem nastąpił trudny czas transformacji ustrojowej. Dziś mamy sytuację równie trudną, jeśli nie trudniejszą. Od 33 lat zajmuję się pracą z ludźmi. Z setkami osób przechodziłem niełatwe doświadczenia osobiste i społeczne, które ich dotykały. Sam wielokrotnie dźwigałem się z opresji.

Dlatego w czasie webinaru przekażemy wam naszą wiedzę i praktyczne doświadczenia a także ćwiczenia w odpowiedzi na pytania:

  • Jak radzić sobie z emocjami w sytuacji przewlekającej się niepewności jutra?
  • Jak przetrwać chwile obniżonego nastroju i rezygnacji?
  • Skąd czerpać osobistą moc, która daje nadzieję?
  • Czym jest i jak praktycznie stosować „potęgę teraźniejszości”?

Serdecznie zapraszam Maciej Bennewicz
wraz z Zespołem Instytutu Kognitywistyki

Trenerzy

Maciej Bennewicz

Założyciel Instytutu Kognitywistyki, wykładowca kognitywny, superwizor, master coach, mentor

Twórca programu coachingowego European Quality Award akredytowanego przez European Mentoring and Coaching Council realizowanego w Bennewicz Instytut Kognitywistyki. Twórca programu mentoringowego kształcącego zawodowych mentorów zgodnie z kodem etycznym EMCC

więcej

Anna Jera

Dyrektor Programowy Instytutu Kognitywistyki, wykładowca, trener kognitywny, mentor, coach

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa i Administracji, Szkołę Trenerów Biznesu oraz Szkołę Coachów w Grupie TROP, studia podyplomowe w Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Rozwój Regionalny…

więcej

Zapisy na webinar

Kontakt

W przypadku pytań odnośnie szkolenia bądź terminów serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Anna Jera
tel. +48 667 951 ... pokaż numer
e-mail: biuro@instytutbennewicz.pl

Jak się zarejestrować?

Webinar jest już za nami, ale wciąż istnieje możliwość nabycia nagrania z tego spotkania. Serdecznie zapraszamy na platformę online.instytutbennewicz.pl, gdzie dostępne są nagrania ze wszystkich naszych webinarów oraz szkolenia video.

Zakup nagranie z webinaru
Call Now Button+48 667 951 750