Profesjonalne szkolenia rozwojowe online

w Bennewicz Instytut Kognitywistyki

Wydarzenia roku 2020 r. zmusiły nas wszystkich uczyć się i zdobywać kompetencje zawodowe w nowy sposób. Musimy być w kontakcie online nieomal cały czas i – jak się okazało – musimy w ten sposób się kształcić. Tak uczą się nasze dzieci. Tak też możemy się rozwijać my – dorośli, jeśli tylko tego chcemy.

Każdy z nas, wcześniej czy później, otrzymuje zaproszenie do zmiany swojego życia. Nadchodzi moment, w którym spoglądamy na swoją egzystencję niejako z boku i stajemy się coraz bardziej świadomi, że chcemy coś zmienić, przekształcić, przeramować, a nawet zostawić – zamknąć za sobą drzwi. To moment, w którym jakiś głos, wewnętrzny podszept mówi: „możesz inaczej, pełniej, szczęśliwie”.

Tak rozpoczyna się droga naszego rozwoju osobistego. Częstokroć jest to związane z kryzysem – w związku, pracy zawodowej – albo odejściem kogoś lub czegoś. Monotonia lub strata z reguły stają się ważnym i poważnym zaproszeniem do poszukiwania głębi, duchowości w życiu, samego siebie. Unikatowej – jedynej w swoim rodzaju – drogi.

W Instytucie Macieja Bennewicza, z zastosowaniem nauk kognitywnych, towarzyszymy w procesie zmiany i uczymy jak towarzyszyć w procesie zmiany swojego klienta (w coachingu, mentoringu, tutoringu itp.).

Wspieramy zmianę i pomagamy odnaleźć, rozpoznać i zrozumieć narzędzia oraz techniki, dzięki którym Ty lub Twój klient staniecie się tym, kim naprawdę chcecie być. Narzędzia są sposobem na rozpoczęcie funkcjonowania w świecie, dokładnie tak, jak tego potrzebujesz Ty, Twój wewnętrzny głos będący wyrazicielem Twoich najbardziej skrytych pragnień (albo głos Twojego klienta).

Zapraszamy Cię do wspólnej edukacji online.

Rodzaje Szkoleń

Szkolenia rozwojowe w Bennewicz Instytut Kognitywistyki

Coaching Tao – czyli 81 tajemnic w drodze do równowagi – Online

czba 81 (81 tajemnic) nawiązuje do kanonicznej książki mistrza Lao tzu „Tao te king” – dzieła wielokrotnie tłumaczonego na język polski, wykładni myśli taoistycznej

  • Poznasz koncepcje i metody prowadzące do stanu wewnętrznej harmonii, wyciszenia skrajnych emocji, tworzenia życiowej równowagi oraz ugruntowanego spokoju.
  • Wejdziesz na drogę Tao, która prowadzi do osobistej spójności a tym samym do ugruntowanego spokoju wewnętrznego.
Przejdź do szkolenia
Call Now Button+48 667 951 750