Życzę Ci bogactwa i szczęścia

Life coaching

Termin: niebawem
Czas trwania: niebawem
Miejsce: niebawem
Cena: 595 złbrutto

Kto z nas nie chce być bogaty i szczęśliwy? Napisano na ten temat setki książek i przeprowadzono niezliczone ilości kursów.

 • Bogactwo to stan umysłu Jak zbudować zasobne życie?
 • Od czego zależy bogactwo materialne?
 • Jak zmienić pragnienie w doświadczenie?
 • Czym dla ciebie jest szczęście, co chcesz osiągnąć?
 • Od czego uzależniasz bogactwo oraz szczęście i jak to osiągnąć?
 • Czym dla ciebie jest bogactwo, jakie pragnienia chcesz zrealizować?
 • W jaki sposób jesteśmy oszukiwani przez iluzję konsumpcji i jakie kłopoty z tego wynikają? Jak to zmienić?

Opis szkolenia

Informacje na temat Życzę Ci bogactwa i szczęścia

Szkolenie trwa 2 pełne dni (16 godzin szkoleniowych). W czasie szkolenia otrzymasz niezbędne materiały i ćwiczenia. Praca odbywa się w grupach maksymalnie 25-osobowych.

Program powstał na podstawie książki autorstwa Macieja Bennewicza „Bogactwo i szczęście”, „Coaching na wyspach szczęśliwych” oraz „Coaching, tajemniczy dar kosmitów dla ludzkości” a także wieloletniej praktyki terapeutycznej, mentoringowej i coachingowej w obszarze efektywności życiowej.

Szkolenie trwa 2 pełne dni (16 godzin szkoleniowych). W czasie szkolenia otrzymasz niezbędne materiały i ćwiczenia. Praca odbywa się w grupach maksymalnie 25-osobowych.

Kto z nas nie chce być bogaty i szczęśliwy? Napisano na ten temat setki książek i przeprowadzono niezliczone ilości kursów. Maciej Bennewicz – doświadczony menedżer, coach, mentor, twórca kilku start-upów i właściciel świetnie prosperujących firm na rynku polskim – podzieli się swoim doświadczeniem self made mana.

Zastanawiasz się od czego zależy szczęście? Jak sprawić by twój potencjał osobisty przynosił ci satysfakcję, szczęście i zyski? W jaki sposób metoda coachingowa i mentoringowa może ci w tym pomóc? Współczesna nauka udziela na te pytania jasnej odpowiedzi. Wiemy jak myślą i postępują szczęściarze.

Bogactwo (także to materialne) oraz odczuwanie życiowej zasobności – to stan umysłu. Najpierw trzeba zbudować stan psychicznej gotowości do bycia bogatym by móc bogactwo przyciągać. Poczucie zagrożenia, słabości, braku – wynika z syndromu wyuczonej bezradności oraz innych mechanizmów, które sprawiają, że ludzie „biedni” trwają w biedzie, a średniacy w przeciętności. Współczesny marketing wmawia nam, że bogactwo jest stanem obiektywnym, że istnieje skala bogactwa, do której powinniśmy aspirować – tymczasem prawdziwi szczęściarze i bogacze doskonale wiedzą na czym im zależy, a co mogą odpuścić.

Prowadzący szkolenie

Maciej Bennewicz

Założyciel Instytutu Kognitywistyki Wykładowca kognitywny, Superwizor, Master Coach, Mentor

Twórca programu coachingowego akredytowanego European Quality Award przez European Mentoring and Coaching Council realizowanego w Bennewicz Instytut Kognitywistyki. Twórca programu mentoringowego kształcącego zawodowych mentorów zgodnie z kodem etycznym EMCC…

więcej

Anna Prelewicz

Dyrektor Programowy Instytutu Kognitywistyki, Wykładowca, Trener kognitywny, Mentor, Coach

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa i Administracji, Szkołę Trenerów Biznesu oraz Szkołę Coachów w Grupie TROP, studia podyplomowe w Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Rozwój Regionalny…

więcej

Dla kogo?

Życzę Ci bogactwa i szczęścia

Komu dedykowane jest szkolenie

 • Chcesz czuć swoją siłę i zasobność?
 • Chcesz uwolnić się od ciągłego lęku i niepewności o byt?
 • Próbujesz swoich sił w biznesie?
 • Czujesz, że uzależniłeś się od „ciepłej posadki”, ale lękasz się zmiany z powodów materialnych?
 • Chcesz czuć swoją zasobność i siłę?
 • Chcesz być bogatym i szczęśliwym – to szkolenie jest dla ciebie.

Żadnych fantasmagorii oraz iluzji. Poznaj tajemnice szczęściarzy rzetelnie przebadane przez socjologów i psychologów. Jak oni to robią? Zostań self made woman, zostań self made manem. Program stanowi kompletny model pracy w life coachingu skierowanym na dobrostan materialny i psychologiczny.

Uczestnicy otrzymają:

 • Materiały oraz ćwiczenia do wykonywania po szkoleniu
 • Certyfikat Fakultatywny Instytutu Kognitywistyki – Life Coaching
 • w cenie lunch i przerwy kawowe

Zapisy na szkolenie

Życzę Ci bogactwa i szczęścia

Kontakt

W przypadku pytań odnośnie szkolenia bądź terminów serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Anna Prelewicz

+48 667 951 750
a.prelewicz@instytutbennewicz.pl

Formularz zapisu na szkolenieChcę otrzymać fakturę VAT