Monika Borowiecka

egzaminator, supervisor, coach, mentor

Certyfikaty i uprawnienia:

  • Absolwentka zarządzania i marketingu na wydziale Ekonomii Rolnictwa SGGW
  • Coach Praktyk Biznesu
  • Master & Team Coach
  • Supervisor

Niechaj twe słowa będą nieustraszone: kto prosi nieśmiało, uczy odmowy.

Seneka Młodszy

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w jednej z największych międzynarodowych firm FMCG – Mars Polska, zdobyte na wielu stanowiskach w Dziale Sprzedaży i Marketingu Handlowym, w tym przez kilka lat na stanowisku kierowniczym.

W czasie pracy zawodowej była zaangażowana w prowadzenie wielu szkoleń z zakresu kompetencji i umiejętności sprzedażowych, budowania relacji międzyludzkich, prowadzenia/facilitowania procesu budowania zaangażowania dla działów, w których współpracowało 200 uczestników (z różnych zakresów biznesu).

Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu sprzedaży, inteligencji emocjonalnej, rozwoju i oceny współpracownika, motywacji i budowania zespołu, stylów działania i profilów osobowości, zarządzania energią życiową i workbalance, budowania zaangażowania i rozwoju organizacji.

Osoba kreatywna, inicjująca działanie, przedsiębiorcza, spostrzegawcza, empatyczna, nastawiona na rozwój zarówno osobisty, jak i biznesowy czy technologiczny.

Executive Coach & Mentor najwyższej kadry menadżerskiej w najlepszych korporacjach. Konsultant i doradca właścicieli prywatnych przedsiębiorstw i twórców znanych Start’UP, a także nowoczesnych technologii i innowacyjnych przedsięwzięć na polskim rynku.

Call Now Button+48 667 951 750