Monika Borowiecka

Egzaminator, Supervisor, Coach, Mentor

Certyfikaty i uprawnienia:

  • Absolwentka zarządzania i marketingu na wydziale Ekonomii Rolnictwa SGGW
  • Coach Praktyk Biznesu
  • Master & Team Coach
  • Supervisor

Niechaj twe słowa będą nieustraszone: kto prosi nieśmiało, uczy odmowy.

Seneka Młodszy

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w jednej z największych międzynarodowych firm FMCG – Mars Polska, zdobyte na wielu stanowiskach w Dziale Sprzedaży i Marketingu Handlowym, w tym kilkuletnie stanowisko kierownicze. W czasie pracy zawodowej była zaangażowana w prowadzenie wielu szkoleń z zakresu kompetencji i umiejętności sprzedażowych, budowania relacji międzyludzkich, prowadzenia/facilitowania procesu budowania zaangażowania dla działów współpracujących, 200 uczestników z różnych zakresów biznesu. Uczestnictwo w wielu szkoleniach z zakresu sprzedaży, inteligencji emocjonalnej, rozwoju i oceny współpracownika, motywacji i budowania zespołu, stylów działania i profilów osobowości, zarządzanie energią życiową i workbalance, budowanie zaangażowania i rozwój organizacji.

Osoba kreatywna, inicjująca działanie, przedsiębiorcza, spostrzegawcza, empatyczna, nastawiona na rozwój zarówno osobisty jak biznesowy czy technologiczny.

Executive Coach & Mentor najwyższej kadry menadżerskiej w najlepszych korporacjach. Konsultant i doradca właścicieli prywatnych przedsiębiorstw i twórców znanych Start’UP, a także nowoczesnych technologii i innowacyjnych przedsięwzięć na polskim rynku.