Michał Tworus

mecenas marki, certyfikowany coach kognitywny

Mówi o sobie: Olkuszanin, Szczęśliwy Małżonek, Tata dwójki dzieci, Szczęściarz,  mgr. Filozofii (!), Sprzedawca, Manager Wyższego Szczebla, Przedsiębiorca, Trener, Coach.  Tożsamy prywatnie i zawodowo, pełen sił witalnych i nieskrępowanej radości. Wyznający Regułę Wzajemności, pozytywnie spoglądający w przyszłość. Miłośnik Polski, uwielbiający świętować sukcesy swoje i przyjaciół, uosobienie zmiany i konwersji…poznaj go 🙂

Wszystkie zmiany, nawet najbardziej wytęsknione, mają swoją melancholię; musimy zostawić cząstkę siebie, musimy umrzeć w jednym życiu, zanim wejdziemy w następne

Anatol France

Wykształcenie:

  • Absolwent Wydziału Nauk Społecznych (Uniwersytet Śląski, kierunek Filozofia)
  • Absolwent Studiów Podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej – Akademia Profesjonalnego Coachingu.
  • Certyfikowany Coach Kognitywny w Bennewicz Instytut Kognitywistki
  • Certyfikowany Konsultant Extended Disc
  • Akredytowany trener i coach VCC

Doświadczenie:

Od 18 lat w sprzedaży – swój rozwój zawodowy rozpoczynał od stanowiska Przedstawiciel Handlowy, później Kierownik Grupy Handlowej, Szef Sprzedaży Krajowej, aż wreszcie Key Account Menedżer, co wiązało się z prowadzeniem m.in. treningów produktowych, coachingu, szkoleniami z zakresu kompetencji miękkich (zarządzanie, komunikacja, sprzedaż etc.).

Wprowadzał na rynek polski takie marki jak Impex Color, Antica Signoria, LS – Line, Kramp, Hex, Hetta. Swój sukces zawdzięcza takim firmom jak: Wojnarowscy sp. z o.o., PTK Centertel, Armar, Kraftworks sp. z o.o.

Odpowiedzialny m.in. za opracowanie krótko- i długoterminowych strategii sprzedaży, budowy i rozwoju sieci dystrybucji, coaching i jazdy asystowane pracowników. Na swoim koncie ma: wzrosty sprzedażowe na pojedynczych klientach i działach w skali kwartałów i lat, szkolenia i coaching dla setek osób w procesach indywidualnych i grupowych.

Menedżer – praktyk w obszarze zarządzania. Z sukcesami kierował i kieruje pojedynczymi projektami, jak i zespołami. Wprawiony w negocjacjach, rekrutacji i konsultingu.

Trener – kilka tysięcy godzin szkoleń produktowych (farby, powłoki dekoracyjne, źródła światła), jak i z kompetencji miękkich (sprzedaż, praca zespołowa, leadership), dedykowanych dla specjalistów, sprzedawców, menedżerów, kierowników projektów. W pracy trenera łączy swoje doświadczenie jako menedżera, konsultanta, sprzedawcy i doradcy.

Coach – towarzyszy, słucha, pyta. Dla klientów stara się być lustrem i szerpą, dzięki któremu można osiągnąć konkretny szczyt.

Call Now Button+48 667 951 750