Artur Włodarczyk

egzaminator, supervisor, mentor

Wybrane certyfikaty i uprawnienia:

  • Coach Praktyk Biznesu
  • Profesjonalny Certyfikowany Mentor Biznesowy
  • Wykorzystanie języka transu w life coachingu
  • Racjonalna terapia zachowań

Absolwent Uniwersytetu du Litteral w Dunkierce (Master DESS) i Wyższej Szkoły Menadżerskiej (inżynier) na wydziałach Marketingu i Zarzadzania. Certyfikowany Coach i Mentor według standardów EMCC (European Mentoring and Coaching Council) EQA (European Quality Award). Akredytowany przez Instytut Kognitywwistyki Bennewicz.

Droga powstaje gdy idziesz

Od blisko 20 lat związany z biznesem,  zaś od ponad 10 lat z branżą rozwojową (szkolenia, coaching, mentoring). Nadto – od 30 lat – ze sportem (czarny pas karate, trener, zawodnik, sędzia i właściciel klubu).

Prowadzi szkolenia z zakresu coachingu i mentoringu, motywacji, zarządzania czasem, budowania zespołu, budowania efektywnych strategii osobistych i firmowych.

Prowadzi  indywidualne i grupowe sesje coachingowe i mentoringowe, sesje racjonalnej terapii zachowania i warsztaty efektywności. Doradza osobom indywidualnym i firmom.

Pracował z branżą AGD, motoryzacyjną, przemysłu ciężkiego i budowy maszyn, meblarską, przetwórstwa tworzyw sztucznych, finansową, doradcza i szkoleniową i z szeroko pojętym sportem.

Pracuje głównie w obszarach Life, Business / Executive i Sport.  W swojej aktywności wykorzystuje metaforę, hipnozę, gry i atmosferę zabawy, ustawienia systemowe, Racjonalną Terapię Zachowania i wiele, wiele innych narzędzi, prowadzących do pozytywnej i szybkiej transformacji w kierunku obranego przez klienta celu.

Call Now Button+48 667 951 750