Short Workshops

SHORT WORKSHOPS

SHORT WORKSHOPS

 

Short Workshops

Short Workshop to intensywny warsztat trwający od 1 ½ – maksymalnie do 3 godzin. W czasie pracy w Short Workshop wykorzystujemy bogactwo technik i narzędzi zaprojektowanych przez twórcę Instytutu Macieja Bennewicza, w tym m.in. gry rozwojowe i coachingowe.

Do działań w zakresie Short Workshops zaliczamy

Talent Discovery, czyli poszukiwanie mocnych stron osobistych rozumianych jako rozwijanie talentu;

Creative Workshop  koncentruje się na aktywności twórczej oraz dokonywaniu kreatywnych zmian;

a także Personal Change, czyli dokonywanie zmian osobistych polepszających jakość życia w wybranym obszarze.

Narzędzia i techniki

Maciej Bennewicz zaprojektował i skutecznie wprowadził do szkoleń dziesiątki narzędzi, technik i modeli, które od lat mają zastosowanie w biznesie oraz life coachingu, a także terapii krótkoterminowej, edukacji dzieci i dorosłych, rozwoju osobistym, mentoringu. W Short Workshop stosujemy również najnowsze narzędzia powstałe w Bennewicz Instytucie Kognitywistyki w ciągu ostatnich kilku miesięcy takie jak: gry i zabawy edukacyjne, ćwiczenia kreatywne, ćwiczenia z obszaru Tao, narzędzia mentoringowe i inne.

W Short Workshop zastosowania mają również inne skuteczne narzędzia i techniki oraz modele, które z powodzeniem stosowane są na rynku. Wykorzystujemy wszystkie te, które w szybki, dynamiczny i efektywny sposób pozwalają uczestnikom zmierzać od zamiaru do spodziewanego efektu. Liczy się esencjonalność, skuteczność, dynamika i maksymalne wykorzystanie czasu oraz potencjału uczestników.

SHORT WORKSHOPS_2

SHORT WORKSHOPS_2

Metody

W czasie Short Workshop pracujemy z wykorzystaniem trzech metod: Talent Discovery, czyli pracy nad identyfikacją i zastosowaniem w praktyce wiodącego talentu; Creative Workshop opartym na pracy twórczej oraz dokonywaniu kreatywnych odkryć; a także Personal Change, gdzie koncentrujemy się na rozwoju osobistych kompetencji i dokonywaniu koniecznych zmian życiowych lub biznesowych.

Metoda Short Workshop wymaga aktywnego uczestnictwa. W przeciwieństwie do szkoleń internetowych – krótkie intensywne doświadczenie pozwala uczestnikom nie tylko się dowiedzieć lecz również przećwiczyć, doświadczyć i zrozumieć zagadnienie. Ponadto Short Workshop umożliwia dopracowanie lub wypracowanie konkretnych rozwiązań praktycznych.

 

RODZAJE WARSZTATÓW – SHORT WORKSHOPS więcej

zapraszamy również na coachingdao.pl

czytaj także blog.bennewicz.pl

Szczesciarze_Dekalog_17