Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, Coachowie, Edukatorzy, Liderzy

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, Coachowie, Edukatorzy, Liderzy

Z przyjemnością chcemy Was poinformować, że od 1 marca 2017 ruszyła Akredytacja Bennewicz – Instytutu Kognitywistyki (BIK).

Akredytację można uzyskać na podbudowie
• kursów zawodowych i specjalizacyjnych Bennewicz – Instytutu Kognitywistyki
• kursów prowadzonych przez Macieja Bennewicza do dnia 31 maja 2016
• studiów podyplomowych oraz innych kursów kształcących w zawodach coacha mentora tutora.

Zapraszamy do rejestracji na stronie, aby przejść procedurę akredytacji www.akredytacjabik.pl
Ukończone dotychczas przez Państwa szkolenia stanowią świetną bazę do uzyskania akredytacji Bennewicz – Instytutu Kognitywistyki na jednym z trzech poziomów mistrzowskich: Master of Practice (MP); Master of Cognitive Behaviour (MCB) oraz najwyższym, najbardziej zaawansowanym – Master of Cognitive Science (MCS).

Akredytacja to potwierdzenie najwyższych kompetencji w zawodzie coacha i edukatora. Jest to jej główna funkcja. Na rynku pojawia się wielu specjalistów i nierzadko klienci, także ci biznesowi, mają trudność w ocenieniu profesjonalnych kompetencji konkretnych specjalistów. Akredytacja jako udokumentowany proces teoretyczny i praktyczny oparty na uznanej, naukowej metodzie, plasuje coacha w grupie wybitnych ekspertów.

Druga z ważnych funkcji akredytacji to potwierdzenie stałego uczestnictwa w procesie superwizyjnym, dydaktycznym i naukowym, który to proces w kolejny sposób poświadcza najwyższy profesjonalizm eksperta oparty na osobistym rozwoju.

Trzecia funkcja to uhonorowanie już zdobytych przez Was umiejętności, kursów i uprawnień, które we współpracy z Instytutem Kognitywistyki lub wcześniej w ramach kursów prowadzanych przez Macieja Bennewicza – uzyskaliście.

Czwarta funkcja umożliwia Wam promowanie własnej praktyki, a także podkreślanie indywidualności eksperckiej m.in. poprzez umieszczenie profilu na stronie akredytacji, publikację artykułu w rokrocznie wydawanej publikacji BIK, udział w konferencji organizowanej przez Instytut, publikacje w mediach elektronicznych BIK, rabaty, udział w sesjach i działaniach naukowych.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w procesie akredytacji.

Zespół INSTYTUTU KOGNITYWISTYKI MACIEJA BENNEWICZA

Maciej Bennewicz Dyrektor Programowy BIK