Zespół

maciej_2599

Maciej Bennewicz

Dyrektor Programowy Instytutu Kognitywistyki, Mentor,
Wykładowca mentoringu i coachingu
Wykładowca kognitywny, Master Coach, Superwizor, Mentor

Dyrektor rozwoju w Instytucie Kognitywistyki. Twórca programu kształcenia zawodowych coachów, wykładowca coachingu i mentoringu w Instytucie Kognitywistyki. Socjolog, coach, terapeuta, superwizor.

Autor uznawanych za kanoniczne poradników z dziedziny psychologii pozytywnej i rozwoju osobistego. Tej tematyce dedykuje różne formy literackie – od literatury dla profesjonalistów po popularne formy jak komiks czy projektowanie gier. Artysta malarz, rzeźbiarz, taoista, miłośnik kotów, podróżnik, kolarz.

bennewicz.pl/blog

Autor 13 poradników (5 z nich także w formie audiobooka), podręcznika „Coaching i Mentoring w Praktyce”, 5 powieści, 2 gier coachingowych, książeczek dla dzieci.

 

Monika Borowiecka

monikaMaster Coach, Mentor, Supervisor

Certyfikaty i uprawnienia:

  • Absolwentka zarządzania i marketingu na wydziale Ekonomii Rolnictwa SGGW
  • Coach Praktyk Biznesu
  • Master & Team Coach
  • Supervisor

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w jednej z największych międzynarodowych firm FMCG – Mars Polska, zdobyte na wielu stanowiskach w Dziale Sprzedaży i Marketingu Handlowym, w tym kilkuletnie stanowisko kierownicze. W czasie pracy zawodowej była zaangażowana w prowadzenie wielu szkoleń z zakresu kompetencji i umiejętności sprzedażowych, budowania relacji międzyludzkich, prowadzenia/facilitowania procesu budowania zaangażowania dla działów współpracujących, 200 uczestników z różnych zakresów biznesu. Uczestnictwo w wielu szkoleniach z zakresu sprzedaży, inteligencji emocjonalnej, rozwoju i oceny współpracownika, motywacji i budowania zespołu, stylów działania i profilów osobowości, zarządzanie energią życiową i workbalance, budowanie zaangażowania i rozwój organizacji.

Osoba kreatywna, inicjująca działanie, przedsiębiorcza, spostrzegawcza, empatyczna, nastawiona na rozwój zarówno osobisty jak biznesowy czy technologiczny.

Executive Coach & Mentor najwyższej kadry menadżerskiej w najlepszych korporacjach. Konsultant i doradca właścicieli prywatnych przedsiębiorstw i twórców znanych Start’UP, a także nowoczesnych technologii i innowacyjnych przedsięwzięć na polskim rynku.

 


Anna Prelewicz

ania-prelewiczWykładowca, Trener kognitywny, Mentor, Coach

Certyfikaty i uprawnienia:

  • Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Warszawskiego
  • Coach i Trener Metody TROP
  • GAME-coach
  • ART-coach
  • Coach Praktyk Biznesu

Ukończyła Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa i Administracji, Szkołę Trenerów Biznesu oraz Szkołę Coachów w Grupie TROP, studia podyplomowe w Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Rozwój Regionalny. Dodatkowo w ramach fakultetów coachingowych w Norman Benett Academy ukończyła: szkolenie z wykorzystania języka transu w life coachingu oraz certyfikowany kurs z art coachingu i gier coachingowych. Pracuje jako coach i trener dzieląc swoją pasję pomiędzy pracę z różnymi grupami a indywidualne sesje coachingowe oparte o kod etyczny European Mentoring & Coaching Council. Prowadzi zajęcia procesowo podążając za grupą oraz ich potrzebami.

 W swojej pracy korzysta z różnych metod dostosowanych do poziomu i potrzeb konkretnych uczestników i narzędzi  mających na celu wzmocnienie rozwoju indywidualnego. Preferuje pracę  z metaforą, zwiększając zaangażowanie, swobodę, otwartość, spontaniczność i pomysłowość uczestników. Psychologia, rozwój osobisty, edukacja oraz metody pracy z umysłem to jej największa pasja.