Przychodnia BIK

13315544_506783876192341_6421452776911625900_n

 

Przychodnia Instytutu Kognitywistyki jest projektem Bennewicz Instytut Kognitywistyki. Nazwa Przychodnia oznacza zarówno miejsce, do którego się przychodzi lecz również dynamikę, ruch i drogę. Droga w naszym rozumieniu to każdy cel, który dzięki coachingowi i mentoringowi możemy realizować łatwiej, szybciej i przyjemniej zmierzając do rezultatów jakie zaplanowaliśmy na początku drogi.

Upowszechniamy kognitywistykę oraz podejście transpersonalne poprzez takie narzędzia jak coaching tao, hipnoza generatywna, mentoring, life coaching, tutoring.

Nasza propozycja skierowana jest do osób i grup:

  • poszukujących nowych, skutecznych dróg rozwoju osobistego i zawodowego.
  • które potrzebują zbilansowania dotychczasowych dokonań by sięgnąć po nowe sukcesy.
  • poszukujących, zagubionych, wychodzących z kryzysów osobistych lub zawodowych.

W razie potrzeby rekomendujemy wsparcie psychologiczne, psychoterapeutyczne i psychiatryczne u wybitnych specjalistów.

Nasze usługi obejmują cały zakres współczesnego coachingu i mentoring m.in.: coaching życiowy, coaching dla rodziców, coaching kariery i motywacji, coaching przywództwa, coaching wyboru zawodu, coaching małżeński, coaching w sytuacji kryzysu, wszystkie aspekty związane z sytuacją zawodową, mentoring w zarządzaniu, mentoring sprzedaży i inne.

Instytut Kognitywistyki stosuje, rozwija i tworzy narzędzia zmiany osobistej w oparciu o badania i praktykę takich dyscyplin naukowych jak:psychologia, psychologia behawioralna, poznawcza, transpersonalna, społeczna a także socjologia, lingwistyka i neurobiologia.

Spostrzegamy człowieka jako całość. Naszym zdaniem tylko praca z wszystkimi obszarami, które dotyczą człowieka, jak również z różnymi aspektami jego osobowości – daje odpowiednie rezultaty.

Traktujemy coaching, mentoring, tutoring, konstelacje archetypowe, hipnozę, filozofię Tao – jako narzędzia mogące prowadzić do trwałej zamiany.

 

Przychodnia Instytutu Kognitywistyki jest przyjaznym miejscem tworzonym z pasją, w którym trening osobistego rozwoju jest realizowany skutecznymi i przyjemnymi metodami.

 

Kontakt i informacje

Anna Prelewicz

+48 667 951 750
a.prelewicz@instytutbennewicz.pl